tel: +48 18 444-72-88

Wyposażenie ogrodu

Stoły ogrodowe z drewna, ławy drewniane, huśtawki ogrodowe, place zabaw

Zestawy ogrodowe, ławy, stoły, huśtawki

Posiadamy szeroki wybór zestawów ogrodowych, stołów i ław drewnianych, zestawów wypoczynkowych, placów zabaw, huśtawek ogrodowych i donic drewnianych. Zapraszamy do stałej ekspozycji akcesoriów ogrodowych na ul. Krakowską w Nowym Sączu.

Zestawy ogrodowe składają się ze stołu, ławy i krzeseł. Wykonane są z litego drewna co czyni je ciężkimi i stabilnymi meblami ogrodowymi.

Kolor na życzenie klienta. W ofercie mamy trzy rodzaje wykonania, nogi skrzyżowane oraz proste. Zestawy sprawdzają się nie tylko w ogrodach przydomowych, ale również przy lokalach z ogródkiem.

Zestaw Kinga

Zestaw wykonany z litego drewna świerkowego. W komplecie: stół + 2 krzesła + 2 ławy. Blat stołu o wymiarach 150 cm × 75 cm.

zestaw ogrodowy Kinga

Zestaw Klaudia

Zestaw wykonany z litego drewna modrzewiowego. W komplecie: stół + 2 krzesła i 2 ławy. Blat stołu o wymiarach 150 cm × 72 cm.

zestaw ogrodowy Klaudia

Zestaw Kacper

Zestaw wykonany z klejonego drewna modrzewiowego. W komplecie: stół + 2 krzesła i 2 ławy. Blat stołu o wymiarach 150 cm × 72 cm.

zestaw ogrogowy Kacper

Kamil - zestaw piwny

Blat stołu oraz ławy wykonane są z litego drewna. Nogi stołu i ław wykonane z kształtowników bądź rurek stalowych (składane). W komplecie: stół + 2 ławy (z oparciem lub bez). Blat stołu o wymiarach 220 cm × 50 cm.

zestaw piwny Kamil

Zestaw wypoczynkowy - huśtawka

Huśtawka wykonana z litego drewna świerkowego. Siedzisko o wymiarach około 150 cm × 50 cm.

zestaw wypoczynkowy - huśtawka ogrodowa